پذیرش دانشجو با سوابق تحصیلی

شناسه : 12892 06 مرداد 1399 - 16:38 2472 بازدید ارسال توسط : منبع : آموزش
موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا جزء ۱۲ دانشگاه منتخب برترجهان از سوی انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا(ACI) برای تحصیلات عالی و اطمینان از آینده شغلی مناسب موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا را انتخاب نمایید اطلاعیه آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور  دانشجو در آزمون سراسری مهر ۱۳۹۹ تنها [...]

موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا

جزء ۱۲ دانشگاه منتخب برترجهان

از سوی انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا(ACI)

برای تحصیلات عالی و اطمینان از آینده شغلی مناسب

موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا را انتخاب نمایید

اطلاعیه آغاز ثبت نام پذیرش بدون کنکور  دانشجو در آزمون سراسری مهر ۱۳۹۹

تنها دانشگاه دارای مرکزتحقیقات (موسسه منتخب پژوهشی برتر کشور) از سوی وزارت علوم،

     بعنوان معاونت پژوهشی دانشگاه

دارای آزمایشگاه ها، کارگاه ها و آتلیه های تخصصی معماری مجهز و به روز مستقر در شهرتهران،

در رشته های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته  دانشجو می پذیرد. متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org  از ۹۹/۰۵/۰۵ لغایت ۹۹/۰۶/۰۵ ثبت نام نمایند.

ردیف نام رشته/مقطع کارشناسی ناپیوسته ردیف نام رشته /مقطع کاردانی
۱ ایمنی صنعتی و محیط کار ۱ -نقشه کشی معماری-معماری
۲ مهندسی تکنولوژی برق –قدرت ۲ ساختمان-کارهای عمومی ساختمان
۳ علمی و کاربردی معماری ۳ ساختمان-اجرای ساختمانهای بتنی
۴ مهندسی تکنولوژی نقشه برداری ۴ مدیریت صنعتی
۵ مهندسی شهرسازی ۵ حسابداری
۶ مهندسی اجرایی عمران ۶ کاردان امور بانکی
۷ علمی و کاربردی حسابداری
۸ عمران-ساختمان

موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹  بدون کنکور و صرفً بر اساس سوابق تحصیلی  در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ، با اعطای مدرک در بالاترین رده، همتراز با دانشگاه های دولتی و با بهره مندی از اعضای هیات علمی مجرب دانشگاه های معتبر داخل و خارج از کشور دانشجو می پذیرد.

علاقه مندان می توانند با مطالعه شرایط و مزایای منحصر به فرد این موسسه از این فرصت استثنایی استفاده نموده، از روز یکشنبه مورخ ۵ مرداد ۱۳۹۹ به سامانه سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org   مراجعه نموده، نسبت به تهیه کارت اعتباری اقدام و در رشته های تحصیلی متنوع حسابداری، مهندسی عمران، معماری، مدیریت، مهندسی برق و مهندسی کامپیوتر این موسسه ثبت نام و  ادامه تحصیل دهند.   

مزایای منحصر به فرد موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا:

۱-پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور خواهد بود.

۲-تمامی کلاسهای موسسه تا پابان شیوع بیماری کووید ۱۹ بصورت مجازی وغیر حضوری برگزار می شود.

۳- هیات موسس، شورای آموزشی و پژوهشی موسسه با توجه به تبعات اقتصادی ناشی از شیوع کرونا تسهیلات ویزه ای را جهت پرداخت  شهریه برای دانشجویان محترم و خانواده های ایشان به شرح ذیل در نظر گرفته  تا تمامی علافه مندان به  کسب علم و دانش با خاطری آسوده، فارغ از دغذغه های مالی قادر به ادامه تحصیل باشند.

  • تمامی دانشجویان پذیرفته شده در این موسسه می توانند بدون پرداخت شهریه ثبت نام نموده و در سال ۱۴۰۰ نسبت به پرداخت شهریه تحصیلی خود آنهم بصورت اقساط اقدام نمایند.
  • امکان برخورداری دانشجویان واجد شرایط این موسسه از بورسیه تحصیلی اعطایی از سوی شرکت ها و سازمانهای فعال در حوزه صنعت در ترم های تحصیلی اتی فراهم می باشد
  • تمامی دانشجویان این موسسه که معدل آنها در ترم های آتی تحصیلی ۱۸ به بالا باشد از اعمال تخفیفات ۱۰۰ درصدی پرداخت شهریه برخوردار خواهند شد.
  • علاوه  بر استفاده از وام ۴% صندوق رفاه دانشجویی این امکان تنها برای دانشجویان این موسسه فراهم خواهد بود که با معرفی به بانک ملت از وام های قرض الحسنه میلیونی با بهره پایین این  بانک بهره مند شوند.
  • بانک ملت همچنین آمادگی خود را جهت حمایت از طرح های خود اشتغالی و کارآفرینی دانشجویان در قالب استارت آپ ها با اعطای وام های میلیاردی اعلام داشته است.  

سایر مزایای دانشگاه:

استفاده دانشجویان از امکانات کارگاهی و آزمایشگاهی موجود در تهران :

 از آنجاییکه موسسه بعنوان تنها موسسه غیر انتفاعی دارای تفاهم نامه همکاری فی مابین با مرکز تحقیقات بتن(متب)، واقع در تهران(حوالی میدان ونک) با مجوز وزارت علوم بعنوان معاونت پژوهشی موسسه و مرجع ذیصلاح ثبت نوآوری ها و اختراعات می باشد امکان استفاده تمامی دانشجویان این موسسه از امکانات آموزشی، پژوهشی، آزمایشگاهی و کارگاهی منحصر به فرد این مرکز از قبیل آزمایشگاه های بتن، مواد و مصالح، خاک، کارگاه های جوشکاری، آتلیه معماری، کارگاه های حسابداری و حسابرسی مجهز به روز فراهم می باشد.  از آنجا که مرکز تحقیقات بتن (متب)نماینده انجمن علمی بین المللی بتن ACIمیباشد از  ویژگیهای منحصر به فرد این دانشگاه ارتباط گسترده بین المللی در بالاترین سطح و تعامل با دانشگاههای معتبر داخلی و خارجی است. امکان عضویت دانشجویان در انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا (ACI)- شاخه ایران و موسسه بین المللی معماری کن اسراکشن(Canstruction)،امکان حضور و استفاده برندگان مسابقات دانشجویی انجمن علمی بین المللی بتن امریکا(ACI)- شاخه ایران و مرکز تحقیقات بتن از دیگر مزایای در نظر گرفته شده است.

دانشگاه برتر :

بواسطه نگاه ویژه موسسه به آموزش بعنوان یک مقوله فرهنگی و فعالیت­های چشمگیری که موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدارآریا از بدو تاسیس تا کنون از خود نشان داده، در سال ۲۰۱۶ به عنوان یکی از ۱۲ دانشگاه منتخب برتر جهان انتخاب و به دریافت لوح سپاس از انجمن علمی بین المللی بتن آمریکا (ACI)  نائل آمده است.

امکان اعزام دانشجو به خارج ازکشور:

ارائه تسهیلات به دانشجویان دارای استعدادهای درخشان از سوی شرکت فنی و مهندسی وند شیمی ساختمان، امکان معرفی و اعزام دانشجویان صلاحیتدار به خارج از کشور به منظور ادامه تحصیل، برنامه ریزی و هماهنگی برای معرفی دانشجویان جهت مصاحبه های کاری با مدیران و رهبران ساخت و ساز، صاحبان مشاغل حسابداری، حسابرسی و معماری، برخورداری از مزایای بیمه حوادث دانشجویی

در هر نیم سال تحصیلی، در صورت تامین اعتبار از سوی صندوق رفاه دانشجویان یک نوبت غذای گرم به قیمت یارانه دریافت می نمایند. -دانشجویان از اینترنت رایگان و دسترسـی بـه منـابع وپایگاههای اطلاعات علمی معتبر دنیا بهره مند میگردند

برگزاری دوره های رایگان مهارت اندوزی برای آماده نمودن دانشجویان برای ورود به بازار کار:

موسسه با استفاده از تجارب ۲۲ ساله کانال ارتباط صنعت با جامعه و دانشگاه ضمن برقراری ارتباط با دانشگاهها و شرکتهای معتبر سراسر کشور دوره های متعدد مهارت اندوزی را بصورت رایگان پس از ارزیابی جهت آموزش و یادگیری مهارت های تکنیکی و کاربردی برای آماده سازی دانشجویان، جهت اشتغال و ورود به بازار کسب و کار برگزار می نماید.

  دانشجویان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت رسمی موسسه به آدرس http://.otaria.ac.ir/ مراجعه نمایند

شبکه اجتماعی دیجیتال موسسه آموزش عالی علوم و توسعه پایدار آریا:

 https://telegram.me/otariarel

         تلفن تماس دفتر مرکزی: ۰۲۱۸۸۶۶۴۱۵۱ ۰۲۱۸۸۷۹۹۳۴۵

https://otaria.ac.ir

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Verified by MonsterInsights